JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

15 DNÍ V RAJI - MALTA

jazykový kurz s leteckou dopravou a ubytovaním v rodinách

13 - 17.9 rokov

Zájazd bude v predaji do konca apríla, potom už škola nemá voľné kapacity. Avšak čím je leto bližšie, stúpa cena leteniek. Preto je rozumné zakúpiť si zájazd s letenkou už dnes. Last minuty ani iné zľavy nechystáme, zájazd môže byť už len drahší.
Na Malte sa v angličtine zdokonalíte na betón. Tento nádherný, kľudný a malebný európsky raj leží na maľom ostrove v Stredozemnom mori, neďaleko Sicílie. Kedysi bola Malta (súčasný člen EÚ) britskou kolóniou. Tento fakt sa odráža na prekrásnej architektúre historických častí mesta. Je tu všetko: história, more, teplo, svetlo, stredomorská exotika, zábava aj vzdelanie. Už len vy tu chýbate. A čo tu budete robiť ? Dopoludnia vás čaká výučba a popoludní superatraktívny program, ktorý pre vás tiež pripraví škola a sprevádzať vás bude náš - slovenský sprievodca.
Hostiť by nás mala Jazyková škola ktorá je umiestnená priamo v centre mesta Mdina a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j.40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu. V triede je max.12 študentov. Na záver samozrejme dostanete certifikát o absolvovaní kurzu, aby vám doma verili, že ste neležali len na pláži. Všetok potrebný študijný materiál vám dodá škola. Inými slovami je v cene.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020 (ZĽAVA DO 29.02.2020)

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
361 12.07. - 26.07. 1490.00 € 1,440.00 €

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v hostiteľských rodinách, väčšinou po 2-3. Ak sa prihlásite do konca marca, je možné v prípade záujmu požiadať o samostatné ubytovanie.

StravaSTRAVA

Stravu poskytuje rodina s ktorou raňajkujú a večerajú, obedy sú formou balíčka (packed lunch), nakoľko ani malťania nevymysleli nič lepšie ako získať peniaze a tak cez deň, tak ako my, chodia práce.
Spoločné stolovanie je jedinečnou príležitosťou ako si beztrestne vyskúšať angličtinu v praxi.

DopravaDOPRAVA

letecká z Bratislavy, resp. Schwechatu na Maltu.
ZAKÚPENIE LETENKY: Letenku si musíte zakúpiť sami (inak to nejde), avšak CK Vám dá číslo letu aj kontakt kde letenku zakúpite. Je to jednoduché.
Nevyužívame nízkonákladové letecké spoločnosti ktoré často menia (alebo rušia) lety, ceny aj podmienky ....
Čím je leto bližšie, tým ceny leteniek stúpajú, preto zájazd ponúkame už teraz.
Obojsmerný transef z letiska na Malte je zabezpečený a je v cene. Dopravu z Bratislavy na Schwechat a z neho s doprovodom sprievodkyne a za doplatok, Vám na želanie zabezpečíme my.
 

Názor CKNÁZOR CK

V lete 2018 zožal pobyt úspech dokonca nad naše očakávanie takže prečo si to nezopakovať ? Na Malte pobyty organizuje spoľahlivá rodinná firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá si svojou dlhoročou poctivou prácou vybudovala jednu z najznámejších značiek v kategórii jazykových kruzov a pobytov.
Okrem toho Malta je jedným z najbezpečnejších miest v Európe ak nie na svete.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie na 14 nocí, obojsmerný transfer z letiska na Malte, strava v hostiteľskej rodine, 40 vyučovacích hodín anglického jazyka, študijný materiál, poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov a výlety vrátane vstupov, miestny školský sprievodca, slovenský sprievodca CK.
V uvedenej cene NIE JE zahrnutá letenka, doprava z Bratislavy na Schwechat a späť a poistenie !

CK ODPORÚČA

Vo vašom vlastnom záujem vám veľmi odporúčame komplexné cestovné poistenie so zvýšeným poistením storna až do 3000 € v cene 2,80 €/ deň(/osoba.
 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

15 DNÍ V RAJI - MALTA

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 stále
Utorok - 9.00 - 15.00 stále
Streda - 9.00 - 15.00 stále
Štvrtok - 9.00 - 15.00 stále
Piatok - 9.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.