JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

15 DNÍ V RAJI - MALTA

jazykový kurz s leteckou dopravou a ubytovaním v rodinách

13 - 17.9 rokov

Na Malte sa v angličtine zdokonalíte na betón. Tento nádherný, kľudný a malebný európsky raj leží na maľom ostrove v Stredozemnom mori, neďaleko Sicílie. Kedysi bola Malta (súčasný člen EÚ) britskou kolóniou. Tento fakt sa odráža na prekrásnej architektúre historických častí mesta. Je tu všetko: história, more, teplo, svetlo, stredomorská exotika, zábava aj vzdelanie. Už len vy tu chýbate. A čo tu budete robiť ? Dopoludnia vás čaká výučba a popoludní superatraktívny program, ktorý pre vás tiež pripraví škola a sprevádzať vás bude náš - slovenský sprievodca.
Hostiť by nás mala Jazyková škola Eurocentres Malta ktorá je umiestnená priamo v centre mesta Mdina a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j.40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu. V triede je max.12 študentov. Na záver samozrejme dostanete certifikát o absolvovaní kurzu, aby vám doma verili, že ste neležali len na pláži. Všetok potrebný študijný materiál vám dodá škola. Inými slovami je v cene.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
361 08.07. - 22.07. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v hostiteľských rodinách, väčšinou po 2-3. Ak sa prihlásite do konca apríla, je možné v prípade záujmu požiadať o samostatné ubytovanie.

StravaSTRAVA

Stravu poskytuje rodina s ktorou raňajkujú a večerajú, obedy sú formou balíčka (packed lunch), nakoľko ani malťania nevymysleli nič lepšie ako získať peniaze a tak cez deň, tak ako my, chodia práce.
Spoločné stolovanie je jedinečnou príležitosťou ako si beztrestne vyskúšať angličtinu v praxi.

DopravaDOPRAVA

letecká z Ba na Maltu. Letenka nie je v cene pobytu !
POZOR ! Nakoľko sa cena leteniek sa mení, odporúčame prihlásiť sa na pobyt čo najskôr.
Cena letenky sa pri včasnom nákupe pohybuje okolo 200 €.

Názor CKNÁZOR CK

Aj keď naša CK ponúka tento pobyt premiérovo, deti aj rodiny zo Slovenska tu už boli. Na Malte pobyty organizuje spoľahlivá rodinná firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá si svojou dlhoročou poctivou prácou vybudovala jednu z najznámejších značiek v kategórii jazykových kruzov a pobytov.
Okrem toho Malta je jedným z najbezpečnejších miest v Európe ak nie na svete.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie na 14 nocí, obojsmerný transfer z letiska, strava v hostiteľskej rodine, 40 vyučovacích hodín anglického jazyka, študijný materiál, poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov a výlety vrátane vstupov, miestny školský sprievodca, slovenský sprievodca CK. V uvedenej cene NIE JE zahrnutá letenka ani poistenie !

CK ODPORÚČA

Veľmi doporučujeme komplexné cestovné poistenie so zvýšeným poistením storna až do 3000 € v cene 2,80 €/ deň(/osoba.
 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

15 DNÍ V RAJI - MALTA

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Utorok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Streda - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Štvrtok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Piatok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.