TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Detský tábor Slniečkovo

Tábor pre najmenších

5 - 9.9 rokov

Ahoj kamaráti ! Minulý rok sme v Slniečkove rozlúskli mnohé tajomstvá a záhady a tak je tu váš obľúbený detský tábor zase !
Opäť sa spolu vydáme na neopakovateľné rozprávkové dobrodružstvo. Už ste niekedy počuli, že pod vodnou hladinou je úplne iný svet? Že nie? A čo tak ho rovno spoločne navštíviť? Možno by ste neverili, ale vo vode sa skrýva naozaj veľa zaujímavostí. Niektoré sú tak zaujímavé, že je až ťažké uveriť, že to môže byť pravda. Dokonca by sa vám mohlo zdať, že ide o zázrak. Poďme spoločne nahliadnuť na tieto miesta, zvládnuť podmorské nástrahy a dozvedieť sa veľa nového.  Mňa by napríklad veľmi zaujímalo, či sa nedá voda chytiť do siete. Alebo ako je možné, že kačky nie sú mokré, keď sa vynoria z vody? Možno aj vás niečo také zaujíma. Každý je predsa zvedavý. Zišiel by sa nám však niekto, kto už má celú, celučičkú vodu prebádanú. Kto iný by to mohol byť, keď nie najznámejší rozprávkoví hrdinovia vôd. Už teraz sa môžeš tešiť na stretnutie s Nemom a s Dory. Tiež som počula, že k nám zavíta aj malá morská panna Ariel so svojimi kamarátmi. Tešia sa na teba aj mnohé iné rozprávkové postavičky, ktorých domovom je voda. Spoločne nás zavedú do malých, takmer zabudnutých jazierok, ale aj do tých najvzdialenejších morí, kde je voda nádherne modrá a priehľadná ako sklo. Už teraz majú pre nás pripravené úlohy, pri ktorých im vieme pomôcť len my.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
11 21.07. - 28.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
12 28.07. - 02.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
13 04.08. - 11.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
14 18.08. - 23.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

3 - 4 lôžkové izby v Penzióne Fortunato ktorý sa nachádza v peknom lesnom prostredí len 300m od vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany neďaleko dedinky Prašice. Kapacita 42 lôžok

K penziónu patrí vonkajší bazénik (4,5m x 2,5m s hĺbkou 1,2m), ohnisko na opekanie, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, minigolf, spoločenská miestnosť s TV a DVD.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, atrakcia: skákací hrad, materiál.

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 20 € autobusový výlet do Bojníc (ZOO a sokoliari)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Detský tábor Slniečkovo

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.