TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Detský tábor Slniečkovo

Tábor pre najmenších

5 - 9.9 rokov

Pre všetky zvedavé deti tu máme opäť super správu! Do nášho tábora SLNIEČKOVO totiž zavítajú vzácni hostia a to škriatkovia priamo zo Zvedavkova. Sú nielen veľmi zvedaví, no hlavne veľmi múdri. Tento rok nám pomôžu lepšie spoznať tajomstvá nášho sveta. Pri jeho spoznávaní však musíme čo najlepšie poznať najskôr seba, a preto si tento rok v Slniečkove posvietime práve na naše telo. Zvedavkovia nás spoločne zavedú do najtajnejších zákutí ľudského tela. Hlava, ramená, kolená, palce ... určite túto pesničku poznáte. Ale je to všetko? Myslíte si, že už nič dôležité v našom tele nie je? To ani zďaleka nie je pravda! Naše telo je ako jedna veľká skladačka a my v ňom spoločne nájdeme omnoho viac. Chcete vedieť aké veľké je vaše srdiečko? Prečo je krv červená alebo koľko kostí sa vo vás skrýva? Tiež sa dozviete, prečo by sme sa mali o svoje telo starať. Je úžasné, ak všetko v našom tele funguje. No nie vždy je to tak. Občas sme chorí alebo sa zraníme. Čo potom? Ako sa vyliečiť alebo ako správne môžeme pomôcť zranenému? Okrem všetkých týchto zaujímavostí sa dozviete, že sú medzi nami aj ľudia, ktorých telo nefunguje presne tak ako nám. Niektorí na pohyb potrebujú viac ako len svoje nohy, niektorí nemôžu vidieť svoje okolie alebo nepočujú zvuky, ktoré sú okolo nich. Nahliadneme aj do ich životov. Máte nejaké otázky, na ktoré ste v škôlke alebo v škole ešte nedostali odpoveď? Spoločne budeme na ne hľadať odpovede a okrem toho sa poriadne spolu zabavíme. Už teraz sa veľmi tešíme na naše spoločné zážitky a množstvo super hier, ktoré si Zvedavkovia pre nás pripravili. Dovidenia v lete, kamaráti !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
11 12.07. - 19.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
12 26.07. - 02.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
13 09.08. - 16.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

3 - 4 lôžkové izby v Penzióne Fortunato ktorý sa nachádza v peknom lesnom prostredí len 300m od vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany neďaleko dedinky Prašice. Kapacita 42 lôžok

K penziónu patrí vonkajší bazénik (4,5m x 2,5m s hĺbkou 1,2m), ohnisko na opekanie, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, minigolf, spoločenská miestnosť s TV a DVD.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, detské edukačno-náučné divadlo, atrakcia: skákací hrad, materiál.

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 20 € autobusový výlet do Beckova (hrad a minifarma)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Detský tábor Slniečkovo

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.