TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyForestCamp

8 - 13.9 rokov

Tráviš príliš veľa času v betónovej džungli v mestách a tvoj systém je už v horúčavách prehriaty ? Svetlo pouličných lámp ti nedovoľuje ponoriť sa do nočnej oblohy a cez hluk áut nepočuješ, ako mozog volá SOS ? Vypni telku a zapni seba, potrebuješ reštart! NOVINKA tejto sezóny sa usídlila v srdci lesov Bielych Karpát. Príď si vychutnať tú pravú atmosféru prírody s kamarátmi. O stravovanie sa neboj, ryby holými rukami loviť nebudeš a nebude to ani žiadny bio-raw-vegan tábor, tu varí ten najšpičkovejší kuchár. A nie, nebudeme nocovať v lese, i keď dozvedieť sa, ako si v lese postaviť strechu nad hlavou, čo môžeš a nemôžeš zjesť, ako získať pitnú vodu, či ako sa chrániť pred prírodnými živlami a predátormi v pláne máme. Naučíš sa orientovať v prírode, zistíš kam mizne voda po daždi a možno spoznáš stopy obyvateľov lesa. Dobrodružstvo s nami však hrá schovávačku. Aby si ho objavil, musíš potrápiť mozgové závity a rozlúštiť zašifrované správy. Ak chceš skúmať a objavovať, pomaly sa pripravuj na nezabudnuteľné zážitky, ktoré na teba čakajú. Stromy budeme objímať iba ráno, ale aby sme úplne nevypadli z reality, pôjdeme aj medzi ľudí, chytiť signál, a tak. Čaká nás výlet do Trenčína na kúpalisko a na majestátny Trenčiansky hrad! Poď stráviť príjemné dni plné nielen náučných a strategických hier či nevídaných experimentov, ale aj zábavy a večerných hier či diskoték. Získaj ocenenie zvedavého prieskumníka a poď si pozrieť nevídané predstavenie, ktoré ti prináša jedine skutočná príroda. Nebuď K.O., prebuď v sebe dobrodruha, zbaľ si batoh a poď s nami. Tábor SunnyForestCamp je stvorený pre reštartovanie tvojich zmyslov.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
41 08.07. - 13.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
42 22.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
43 05.08. - 10.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
44 12.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Čaká vás ubytovanie v 2,3,4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál je situované v tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaleko hraníc s Českou republikou, 12km od mesta Nemšová. Do jeho blízkosti sa dopravíte po diaľnici D1, a z mesta Nemšová údolnou horskou cestou. Kapacita je 50 lôžok

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Je tam hriešne krásne, príroda na dlani.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program lesníckej pedagogiky, animátori, zdravotník, materiál

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 15€ autobusový výlet do Trenčína s návštevou hradu a letného kúpaliska

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyForestCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.