TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyForestCamp

8 - 13.9 rokov

Máš rád prírodu a chceš počas letných prázdnin prežiť niečo dobrodružné, ale lightovým spôsobom? Tak tento letný tábor je pre teba tou najlepšou voľbou. V stanoch spať nebudeme, toho sa báť nemusíš. Svoje brány nám opäť otvorí už overený poľovnícky kaštieľ Antonstál, ktorý je obklopený krásou Bielych Karpát. Počas týchto dní sa naučíš aj to ako prežiť v lese, ako si postaviť strechu nad hlavou, naučíš sa orientovať v prírode, ako získať pitnú vodu, alebo ako sa chrániť pred predátormi. Naučíme sa spolu niečo zaujímavé o veciach spätých s prírodou. Pri niektorých hrách budeš musieť zapojiť aj svoje mozgové bunky. Samozrejme nebudeme sa stále niečo len učiť, ale aj zabávať. Večer ťa čaká zábava vo veľkom štýle. O disco a párty núdza veru nebude. Počas tábora pôjdeš s nami na výlet do mesta Trenčín, kde v lesnom lanovom parku Tarzánia okúsiš trochu adrenalínu. Výlet bude spojený aj s návštěvou veľkolepého Trenčianskeho hradu. Nájdi v sebe dobrodruha a poď s nami. Tábor SunnyForestCamp ti ukáže úplne iný pohľad na prírodu !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
41 05.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
42 19.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
43 26.07. - 01.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
44 09.08. - 15.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
45 16.08. - 22.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Čaká vás ubytovanie v 2,3,4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál je situované v tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaleko hraníc s Českou republikou, 12km od mesta Nemšová. Do jeho blízkosti sa dopravíte po diaľnici D1, a z mesta Nemšová údolnou horskou cestou. Kapacita je 50 lôžok

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Je tam hriešne krásne, príroda na dlani.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program lesníckej pedagogiky, animátori, zdravotník, materiál

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 15€ autobusový výlet do Trenčína s návštevou hradu

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyForestCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.