TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyForestCamp

8 - 12.9 rokov

Páči sa ti legenda o Robinovi Hoodovi a jeho družine? To ako žili v súlade s prírodou a ovládali rôzne schopnosti, vďaka ktorým dokázali prežiť v lese? Život ako v legende ti zaručiť nevieme ... predsa kradnúť nie je IN, ale život s prírodou JE! Sherwoodsky les vymeníme za Biele Karpaty, Nottinghamský palác za zámoček Antonstál a dedinku Loksley za gazdovstvo Uhliská. Vyberieme sa za stredovekým životom na hrad Beckov a prežijeme dobrodružnú plavbu loďou po rieke Váh. Priučíme sa životu slávnej družiny, naučíme ťa strieľať ako Robin, budeš silný ako Malý John, chytrý ako Will Scarlet a múdry ako Ujo Robko … . Určite si spravil grimasu, že kto je ujo Robko, veď toho nepoznám … . Ale to je predsa náš lesný pedagóg, ktorý ti prezradí tie najväčšie tajomstvá lesa. Animátori preveria tvoju šikovnosť pri zaujímavých aktivitách v lese i stopovačke a spolu si oddýchneme na skvelých večerných programoch. Staň sa aj ty súčasťou našej družiny a vytvorme si vlastnú legendu!   

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
41 03.07. - 09.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
42 10.07. - 16.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
43 24.07. - 30.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
44 14.08. - 20.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Čaká vás ubytovanie v 2,3,4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál je situované v tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaleko hraníc s Českou republikou, 12km od mesta Nemšová. Do jeho blízkosti sa dopravíte po diaľnici D1, a z mesta Nemšová údolnou horskou cestou. Keď sa nadýchnete čerstvého vzduchu a vychutnáte si nádhernú prírodu okolitých lesov, celkom určite podľahnete čaru tohto magického prostredia. Kapacita je 50 lôžok

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Je tam hriešne krásne, príroda na dlani.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program lesníckej pedagogiky, výlet na Gazdovstvo Uhliská na mini farmu, animátori, zdravotník, materiál
ZĽAVA 25 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 20€ výlet na hrad Beckov a vyhliadkovú plavbu po rieke Váh v Trenčíne

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyForestCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.