ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach Party

12 dňové turnusy v modernom klimatizovanom hosteli s bazénom.

12 - 17.9 rokov

12 dní pri mori, to je lepšie ako výhra v lotérii. Obzvlášť to platí medzi vždy usmiatymi a pohodovými bulharmi, s ktorými sme si oddávna veľmi blízky. Široká piesočná pláž je lemovaná rušnými uličkami s obchodíkmi, bufetíkmi a rôznymi inými lákadlami. More je väčšinou teplučké, s miernym vstupom a to spolu s všade prítomnými plavčíkmi a našimi animátormi garantuje maximálnu bezpečnosť pri kúpaní. Kúpanie je síce hlavnou, ale zďaleka nie jedinou atrakciou. Aktívnejší si môžu zahrať plážový futbal, či volejbal, petang, kolky, atď. Medzi najobľúbenejšie ale patrí vonkajší hotelový bazén. Kto nevidel tak neuverí, ako sa  dá vyblázniť na takej malej ploche ....
Slnečné pobrežie je známe a rušné letovisko s pomerne hustou zástavbou. Nenájdeme tu les ani lúku a preto tu nemôžeme organizovať klasický táborový program ako na Slovensku. Sem sa chodí, slniť, kúpať, športovať a zabávať sa.
Starší z účastníkov sa tešia hlavne na večer, kedy zvykneme zakotviť v niektorej z diskoték. Je ich tu mnoho a naši skúsení animátori už vedia kam môžeme vstúpiť. Treba si uvedomiť, že diskotéky sú hlavne pre mládež a tá sem chodí „žiť“. Aj samotným podnikom na ich reputácii a bezpečnosti záleží.
Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hoteli (samozrejme tiež s animátorom).
Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe.
Kúpanie: široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny.

 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
321 01.07. - 11.07. VYPREDANÉ
322 09.07. - 19.07. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

moderný mládežnícky hostel, priestranné a pekné 4-6 posteľové izby s klimatizáciou, vlastným soc. zariadením a balkónom

StravaSTRAVA

plná penzia, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“ ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a preto predsa cestujeme.

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko, odchody z BA ráno, príchody popoludní.
Nástup možný aj v TN.

Názor CKNÁZOR CK

Všetci máme radi Bulharsko a Bulhari majú radi nás.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

9x nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu, doprava, animátori, materiál, pobytové poplatky.

CK ODPORÚČA

Za príplatok cca 20 € návštevu aquaparku
Za príplatok cca 6 € balíček na ceste.
Všetko sa objednáva a platí až na mieste !

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach Party

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office 9.00 - 15.00 stále
Utorok home office 9.00 - 15.00 stále
Streda home office 9.00 - 15.00 stále
Štvrtok home office 9.00 - 15.00 stále
Piatok home office 9.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.