ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník

Ovo je novo ! Novinka v Chorvátsku

8 - 16.9 rokov

Na tom istom mieste a predsa úplne inde. Zostali sme verní typickému prímorskému mestečku Selce. Ale hostel ktorý po rokoch trochu prerástol a odrástol sme vymenili za malý, kľudný, útulný rodinný hostelík, ktorý bude v čase nášho pobytu slúžiť len nám ! Keďže náš malý morský koník (tak sa hostel volá) nie je ďaleko od našej bývalej základne, pláž si ponecháme tú istú a verní zostaneme aj kapitánovi Ronymu s ktorým brázdime vlnu Jadranu už takmer 20 rokov. Tak ako sľubujeme, všetko zostane pri starom a pri tom v úplne novom. Na pláži nás čakajú tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik alebo večerná discoplavba pozdĺž pobrežia.
Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď ako ich počujú prichádzať smiley

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019 (ZĽAVA DO 31.12.2018)

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
341 28.06. - 08.07. VYPREDANÉ
342 06.07. - 15.07. 439.00 € 419.00 €

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Malý rodinný hostelík s kapacitou 60 miest s vlastnou terasou. V hosteli sú rôzne typy izieb, každá tak chorvátsky trochu iná, ale všetky majú vlastné sociálne zariadenie, čo je oproti minulosti revolučná zmena. Kliknite sem a získate presnú predstavu aj informácie.
Súčasťou hostela je vonkajšia terasa a vo vnútri spoločenská miestnosť. V celom objekte aj na izbách je WIFI. Celý objekt slúži len nám a našim potrebám !

 

StravaSTRAVA

plná penzia, raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Sú podávané v hostelíku. Obedy aj večere sú teplé a sú podávané v neďalekej reštaurácii s výhľadom na more. Nemusíte sa teda báť „táborovej stravy“. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná, takže komu ani tu nebude chutiť ...frown

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa vedie cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.
 

Názor CKNÁZOR CK

Príjemné ubytovanie poskytuje absolútne súkromie. My nerušíme nikoho, nikto neruší nás a o naše blaho sa stará sa o nás veľmi milý personál. Jednoducho je to veľmi dobrá ponuka.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

8 x nocľah s plnou penziou, doprava, program, animátori, materiál, pobytové poplatky.

CK ODPORÚČA

poldňovú plavbu loďou za cca 15 €

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.