ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v Taliansku - Gatteo A Mare

Pekný hotel, nový v našej ponuke. Doprava aj z iných miest SR !

14 - 17.9 rokov

Véééľmi podobná ponuka ako tá do Bulharska. Až na to, že pláž aj celé Taliansko je o niečo bližšie, ceny o niečo vyššie, more o niečo teplejšie a v hoteli podstatne kľudnejšie. Ale aj tu, v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Ideálne sú na to najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis, kolky ...
Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavné je ale to, kvôli čomu sa sem chodí a to je nádherné azúrové more. Je plytké a teplé, vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť vystriete svoje „staré kostí“ na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže.
Rovnako ako v Bulharsku, aj tu sa ožíva keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa „žiť ! Ale môžete byť bez obáv mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom. Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték, a animátori sú rodičia a magická veková hranica „18“ zostáva pre všetkých záväzná ...
Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.
Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY Z INÝCH MIEST
311 12.07. - 21.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
312 19.07. - 28.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
313 26.07. - 04.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Gatteo A Mare zaberá malú plochu len asi 14 km2 v rovinách medzi riekou Rigossou a riekou Rubicone a ponúka kilometrovú pláž s jemným pieskom. Mesto ponúka celý rad zaujímavostí a akcií počas celého leta, vo večerných hodinách sú tu pouliční umelci, trhy, kapely, zábava pre všetkých. V blízkosti sú zábavné parky: Mirabilandia, Fiabilandia, Taliansko v miniatúrach, vodný park Atlantica.
Veľmi pekný, čistý a farebný hotelík, vyzbrojený tromi hviezdičkami a väčšinou pozitívnymi recenziami je jedným z najlepších hotelov aký sme mali za posledné roky v ponuke a volá sa hotel Milano***
Je len 250 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi. Izby sú 3-5 posteľové s vlastným sociálnym zariadením. V hoteli je hifi aj wifi, (usb aj usa) ... wink

UPOZORNENIE: účastníci 3.tunrusu budú uytovaní v Hoteli Sirena, takisto na Rimini, ale v časti Bellaria-Igea Marina. Základné informácie a fotografie získate kliknutím sem

Neformálna poznámka CK: V tejto oblasti Talianska, v kategóriii 2-3 hviezdičkových hotelov vyzerajú všetky hotely plusmínus rovnako, líšia sa hlavne názvom a farbou fasády a slúžia väčšinou mládeži z celej Európy alebo talianskym dôchodcom. Rozdiely sú potom len v kvalite služieb ktorá záleží od majiteľa hotela a samozrejme personálu ktorý si vyberie.
 

StravaSTRAVA

plná penzia, typická talianska strava, niekedy priam špeciality, ale koľko ľudí toľko chutí ...
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená.
K jedlám sa podáva nápoj/voda
Takto to vyzerá obvykle.  Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.
Na taniere sa nakladá toľko,  aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži je jasné, že na riadnu stravu už nemá miesto ani chuť a začne sa riešiť strava v tábore ....

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

Odchody z Košíc a ďalších miest : z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor !
Okrem Košíc je nástup možný aj v : SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.
 

.

Názor CKNÁZOR CK

Výborné partie detí a animátorov, jednoducho pohoda ... 
Zahraničné tábory s CK Úsmev majú značku 3xS (skúsenosti, spoľahlivosť, spokojnosť)
 

Neformálna poznámka CK: V tejto oblasti Talianska, v kategóriii 2-3 hviezdičkových hotelov vyzerajú všetky hotely ako sa hovorí "na jedno kopyto" a slúžia väčšinou mládeži z celej Európy alebo talianskym dôchodcom. Rozdiely sú potom len v kvalite služieb ktorá záleží od majiteľa a personálu ktorý si vyberie.

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah, plná penzia, doprava z Ba, animátori, materiál, pobytové poplatky

CK ODPORÚČA

výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v Taliansku - Gatteo A Mare

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.