ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v Taliansku - Pasta a Basta

Hotel v centre, 200m od pláže s ležadlami. Doprava aj z iných miest SR !

14 - 17.9 rokov

Véééľmi podobná ponuka ako tá do Bulharska. Až na to, že pláž aj celé Taliansko je o niečo bližšie, ceny o niečo vyššie, more o niečo teplejšie a v hoteli podstatne kľudnejšie. Aspoň pokiaľ neprídeme. Navyše, Taliansko je predsa Taliansko. Napriek tomu dokonca aj tu, v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Keďže je tu prevaha teenagerov a teplo ako v Afrike, nič lepšie ako kúpanie sa v mori, polehávanie na lehátku so slúchadlami na ušiach, občasný mierny pohyb s volejbalkou ešte nikto nevymyslel. Okrem toho pobyt pri mori je maximálne zdravý bez ohľadu na to, čo, koľko a ako robíte. Napriek tomu nájdu sa aj takí (dospeláci), ktorí sa v hustej prímorskej zástavbe, na pláži medzi lehátkami vo fritovacom teple pýtajú na „táborový program“.
Rovnako ako v Bulharsku, aj tu sa ožíva keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa. Kam ? No „žiť !
Pretože sú predstavy a obavy niektorých rodičov na základe prikrášlených rozprávaní mládeže, možno prehnané, aj tu musíme nakopírovať text z Bulharska: Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Napriek tomu že tým rodič sčasti zničí svojej ratolesti pobyt, má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom. Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték sú rodičia, majitelia CK sú rodiča, aj mnohí animátori sú rodičia a magická veková hranica „18“ zostáva pre všetkých záväzná ...
Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.
Kúpanie: Typické pláže s jemnučkým pieskom a plytkým vstupom do teplučkej vody. Hotel poskytuje obmedzený počet ležadiel so slnečíkmi na ktorých sa ubytovaní bez problémov prestriedajú.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY Z INÝCH MIEST
311 06.07. - 15.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
312 13.07. - 22.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
313 20.07. - 29.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
314 27.07. - 05.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Mládežnícky hotel Central Park Bellaria s talianskymi tromi hviezdičkami priamo v centre prekrásnej Bellarie, 50 m od pešej zóny a tradičného trhu a len 200 m od pláže s ležadlami. Izby sú 2-4 posteľové s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. V okolí sú obchodíky, baríky, reštiky a iné "ky" ... Všetko čo mládežník k životu potrebuje a čomu sa starší vyhýbawink
Ako spieva Michal David (český spevák), "... tam to prostě žije". Tento hotel je pre našu CK nový ale p.majiteľka je stále tá istá, čo je pre nás a našich klientov garanciou spokojnosti.


 

StravaSTRAVA

Čítaj pozorne !
plná penzia, typická talianska strava, niekedy priam špeciality, ale koľko ľudí toľko chutí ...
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená.
Dezert: k hlavným jedlám sa podáva ovocie alebo dezert (domáci koláč)Takto to vyzerá obvykle.  Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.
Na taniere sa nakladá toľko,  aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži je jasné, že na riadnu stravu už nemá chuť a začne sa riešiť strava v tábore ....

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska. Nástup možný aj v : LM, RK, ZA, a TN
Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor !
.

Názor CKNÁZOR CK

Výborné partie detí a animátorov, jednoducho pohoda ... 
Zahraničné tábory s CK Úsmev majú značku 3xS (skúsenosti, spoľahlivosť, spokojnosť)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah, plná penzia, doprava, animátori, súkromná pláž+ležadlá (obmedzený počet), materiál, pobytové poplatky

CK ODPORÚČA

výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v Taliansku - Pasta a Basta

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.