ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v Taliansku

Pekný hotel, nový v našej ponuke. Doprava aj z iných miest SR !

10 - 16.9 rokov

Čaká vás 20 "P": Po pandémii pokračujeme, Pri Príchode Pekný Príliv, Parádny Piesok, Potom Pizza a Pohár Pepsi v Plážovom Pube, Pritom Pestrý Program, Proste Príma Pobyt. Asi takto by znela stručná charakteristika nášho najobľúbenejšieho pobytu pre deti a mládež v Taliansku. Mladí klienti milujú všetko talianske. Plytké a teplé more, talianske pobrežné promenády a pláže plné života a zábavy. Ideálne na strávenie času pri mori sú najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis ... Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavne sem ale jazdíme kvôli nádhernému azúrovému moru. Vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť, vystriete sa na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže. Ale aj v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár novú tvár a ide sa ... ! Rodičia, môžete byť bez obáv, mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom).
Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe.
Diskotéky ale nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.
Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. My využívame súkromnú pláž v blízkosti hotela za poplatok cca 3 €/deň.
Platí sa v hotovosti na mieste. Po vzájomnej dohode môžu deti využívať aj bezplatnú verejnú pláž.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
311 30.06. - 09.07. VYPREDANÉ
312 07.07. - 16.07. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Sirena (klik), alebo priamo stránka hotela Sirena. Pekný a čistý hotelík v oblasti Igea Marina, vyzbrojený dvomi hviezdičkami ktoré mu bohato stačia, s pozitívnymi recenziami je jedným z najlepších hotel aký sme mali za posledné roky.
Je len 100 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi. Vzdialenosť je vidieť na dvoch fotografiách.
Izby sú 3-5 posteľové s vlastným sociálnym zariadením. V hoteli je wifi aj hifi, (usb aj usa)


 

StravaSTRAVA

plná penzia, typická talianska strava, niekedy priam špeciality, ale koľko ľudí toľko chutí ...
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená.
K jedlám sa podáva nápoj/voda
Takto to vyzerá obvykle.  Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.
Na taniere sa nakladá toľko,  aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži je jasné, že na riadnu stravu už nemá miesto ani chuť a začne sa riešiť strava v tábore ....

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z TN večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

Nástup možný aj v : BA a TT

.

Názor CKNÁZOR CK

Výborné kolektívy detí a animátorov, jednoducho pohoda ... 

 

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah, plná penzia, doprava, animátori, materiál, pobytové poplatky
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

Príplatok cca 3€/deň za súkromnú pláž (24€ za pobyt cca). Platí sa v hotovosti na mieste.
Príplatok 46,50 € Komplexné cestovné poistenie Európskej cestovnej poisťovne vrátane storna zájazdu, zodpovednosti za škodu, Covid ...  (spoluúčasť 0%)
Na zájazde sa môžu zúčastniť len poistení účastníci. Môžete sa poistiť aj individuálne. V takom  prípade odporúčame dôkladne si preštudovať obsah a rozsah poistenia. Doklad (fotokópiu) o poistení je potrebné odovzdať vedúcemu zájazdu.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v Taliansku

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.