DOVOLENKA PRE RODINY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Ponúkame Vám na krátkodobý víkendový alebo dovolenkový prenájom na 2 a viac nocí krásnu romantickú chalupu Majer Biffár. Chalupa sa nachádza na okraji obce Jahodná 12 km od Dunajskej Stredy v regióne Žitného ostrova.
Viac na
www.peknachalupa.sk
Dovolenka na Slovensku v spoločnosti tých najbližších patrí medzi najobľúbenejšie možnosti trávenia voľného času najmä počas letných, zimných a jarných prázdnin. Pokiaľ hľadáte ubytovanie pre rodiny s deťmi, určite odporúčame navštíviť portál MegaUbytovanie na Slovensku, na ktorom si rýchlo a jednoducho vyhľadáte ubytovanie presne podľa Vašej chuti.

Chalupa na rod. dovolenku

Jahodná, Majer Biffar 439/4

Dovolenka pre rodiny

1 - 100.9 rokov

cena v detaile

autobusová

Termíny:

v detaile

Rakúsko - Zell am See

Zell am See

Dovolenka pre rodiny

1 - 100.9 rokov

cena v detaile

autobusová

Termíny:

v detaile

Rakúsko - Piesendorf

Piesendorf

Dovolenka pre rodiny

1 - 100.9 rokov

cena v detaile

autobusová

Termíny:

v detaile

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku..Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.