TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Pohoďák

Teenagerský letný tábor pre teenagerov

13 - 16.9 rokov

Toto je Pohoďák - tu sa vždy každý baví. A inak tomu nebude ani toto leto. Oáza letného chillovania na Prašníku je pripravená na ďalší ročník naj - coolovejšieho tábora pre teenagerov. Dva bazény, beachvolejbal, letné kino, vodný futbal, kinball, penová párty či garden párty. Jednoducho - čo je dobré, to meniť nebudeme. Ale nebudú chýbať ani novinky ako bodyzorbing, geocaching, virtuálna realita, profi DJ, video oldies párty, súťaž v miešaní drinkov či úplne nová nadupaná nočná hra. Špičkové aktivity, večerné programy, hviezdni hostia sú samozrejmosťou. Tento rok to posunieme ale ešte o level ďalej. Počas popoludnia máš možnosť vyskladať si program podľa seba. Sám sa tak rozhodneš, či chceš hrať paintball, športovať, naučiť sa nové tanečné prvky, točiť vlog alebo len tak chillovať pri bazéne. To ale ani zďaleka nie je všetko. Skrátka, ponuka workshopov nikdy nebola taká široká. Nevynecháme ani výlet! Tešiť sa tak môžeš na jedno z najväčších kúpalísk na Slovensku v Štúrove a na prehliadku čarovného Ostrihomu v Maďarsku. Žltá rodinka, Ružoví panteri, Červené papričky, Čierni puci, Zelené čerešne a Modrá krv - to je šesť tímov, ktoré budú aj tento rok súperiť o slnečníky. Staň sa aj TY ich súčasťou, tak ako stovky teenegerov pred tebou. Letné lásky, najkrajšie zážitky, noví priatelia, skvelí animátori, jedinečný program a tá najväčšia komunita teenagerov na teba čaká aj toto leto na Prašníku. “Vydržím viac, vydržím stáť. Hlavu mám hore, sa nemusíš báť. Vydržím všetko to, čo príde, keď budeme spolu.”
Hlavnou novinkou je možnosť poskladať si program podľa seba. Dopoludnia sa tak sám rozhodneš, či chceš tancovať, točiť krátke filmy, hrať paintball, športovať alebo len tak chillovať. Možností bude dostatok a je len na tebe, ako sa ráno rozhodneš. Žltá rodinka, Ružoví panteri, Červené papričky, Čierni puci, Zelené čerešne a Modrá krv - to je šesť tímov, ktoré budú aj tento rok súperiť o slnečníky. Staň sa aj TY ich súčasťou, tak ako stovky teenegerov pred tebou. Veď tie najkrajšie zážitky, noví priatelia, letné lásky, skvelí animátori a jedinečný program na teba čakajú jedine na Pohoďáku. Ak si nevedel, tak teraz už vieš. Toto je - náš čas!!! Včera, zajtra, dnes ideme - náš čas!!! Zober všetkých, vieš kedy - náš čas!!! Party - náš čas!!! Hocikedy - náš čas!!!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
201 06.07. - 13.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
202 13.07. - 20.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
203 20.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
204 27.07. - 03.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
205 03.08. - 10.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
206 10.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Výborne vybavený areál pre rekreáciu teenagerov sa nachádza v krásnom lesnom prostredí myjavských kopaníc v obci Prašník, 15km od Piešťan a ponúka ubytovanie v:
- Centrálnej budove s 3,5,6,8-lôžkovými izbami, na prízemí s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
- Ďalšej murovanej budove so 6-lôžkovými izbami s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
- Drevených chatkách s kapacitou 5 lôžok a s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Súčasťou areálu je aj veľká klubovňa s vlastnou audiovizuálnou technikou, letný amfiteáter, 2 vonkajšie bazény, ihrisko na plážový volejbal, menšie pieskové ihrisko, ohnisko, stolný tenis, TV, DVD, …

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT

Názor CKNÁZOR CK

Pre tých ktorí sa nedostali s nami k moru je to najlepšia alternatíva wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program vrátane koncertu, atrakcie: vodný futbal, paintball, kin-ball, bodyzorbing, penové delo, virtuálna realita, geocaching, animátori, zdravotník, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 29€ autobusový výlet do Ostrihomu a na kúpalisko v Štúrove

 

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Pohoďák

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.