TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Pohoďák

Letný tábor pre teenagerov

13 - 16.9 rokov

Pohoďáci a Pohoďáčky, viete, čo nastane, keď zapadne slnko? Párty! Aj najbližšie leto na teba čaká open air párty so špičkovou technikou a stage-om stvoreným na tie najbrutálnejšie tanečné kreácie, ale aj na privítanie hostí. Trubárke zostávame aj naďalej verní. Nesmie chýbať klasická retro oldies párty, penová párty a samozrejme, extrémna záverečná párty, pri ktorej sa Trubárka bude otriasať v základoch. Ponúkame najviac naloženú táborovú pecku pre teenegerov! Chýbať nebudú ani tradičné workshopy - paintball, stolný futbal, stolný tenis, loptové hry, bodyzorbing, aquagym či kinball. Ak nie si zrovna športový typ, môžeš sa len tak vyvaliť na lehátko, zájsť na premietanie filmu alebo sa vychillovať pri hraní playka či vo vynovenej chillzóne. Samozrejme, nesmú chýbať výlety - nepriestrelná Laser Arena ti zaručí zdravý adrenalín a elektrické motokáry vo Volt racing v Trenčíne ti dokonale prevetrajú hlavu. V neposlednom rade sme si pre teba pripravili novinku - výlet do Jumpcentra v Drietome neďaleko Trenčína, kde na teba čaká 34 trampolín, lezecká stena, penová jama a basketbalové koše. Tak čo!? Už máš zbalené? Nezabúdaj, Pohoďák je iba jeden! Vidíme sa na Trubárke.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
201 02.07. - 09.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
202 09.07. - 16.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
203 16.07. - 23.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
204 23.07. - 30.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
205 30.07. - 06.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
206 06.08. - 13.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
207 13.08. - 22.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Trubárka sa nachádza v rekreačnej oblasti Kubrica pri Trenčíne. Trubárka je chránená krajinná oblasť nad Kubranskou dolinou.
27 troj- až päť-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. V podkrovnej časti sa nachádza 6 dvoj- až štvor-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Súčasťou areálu je jedáleň, wifi, bufet, vonkajší bazén 10m x 4m, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, trampolína ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN a NM

Názor CKNÁZOR CK

Pre tých ktorí sa nedostali s nami k moru je to najlepšia alternatíva wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, atrakcie: paintball, kin-ball, playstation, bodyzorbing, párty s DJ-om, hostia, animátori, zdravotník, materiál
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 15€ výlet do Trenčína a do Laser Arény
za príplatok 20€ autobusový výlet do Volt racing center na elektrické motokáry
za príplatok 25€ autobusový výlet do Jumpcentra v Drietome

 

 

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Pohoďák

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.