TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Pohoďák

Letný tábor pre teenagerov

13 - 16.9 rokov

Žlté ananásy, Ružové plameniaky, Modré koníky, Čierne duše, Červení diabli a Zelení marťankovia budú aj tento rok tímy, ktoré budú bojovať o slnečníky. Letné prázdniny a Trubárka tvoria dokonalé duo. Práve chata Trubárka je už štvrtý rok pre stovky teenagerov ich letným sídlom v najlepšom letnom tábore Pohoďák. Preto aj toto leto na teba čaká špičková technika so stage-om pod holým nebom, na ňom UV párty rôznych žánrov, na ktorej môžeš predviesť svoje tanečné schopnosti aj spevácky talent, penová párty a extrémna záverečná párty, o ktorej sa hovorí až v centre Trenčína. No a na 10-dňovom turnuse odpálime hip-hop párty v dokonalých outfitoch. Nesmú chýbať pohoďákové klasiky ako stanoviská pre animátorov, súbojovky, vodné hry či letné kino. Ponúkame najviac naloženú táborovú pecku pre teenegerov! Vytvorili sme opäť super program, v ktorom nebudú chýbať naše workshopy a atrakcie. Poobedný program je v tvojej réžii a zvolíš si či chceš vyskúšať paintball, stolný futbal, stolný tenis, loptové hry, bedminton, bodyzorbing či kinball. Ak nie si práve športový typ, môžeš sa ísť opaľovať k bazénu alebo zrelaxovať v chillzóne, zájsť na premietanie filmu, súperiť s kamošom pri hraní playka či popustiť uzdu svojim tvorivým schopnostiam a vytvoriť originálne reelsko alebo TikTok v kreatívnom workshope. Samozrejme, počítame aj s výletmi - nepriestrelná Laser Aréna ti zaručí zdravý adrenalín a elektrické motokáry vo Volt racing v Trenčíne ti dokonale prevetrajú hlavu. V neposlednom rade sme si pre teba pripravili opäť výlet do Aquaparku Senec, kde treba vyskúšať všetkých 11 bazénov a aj tobogány, šmykľavky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších vodných atrakcií.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2024

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
201 07.07. - 14.07. 419.00 € 468.00 €
202 14.07. - 21.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
203 21.07. - 28.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
204 28.07. - 04.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
205 04.08. - 11.08. 369.00 € 418.00 €
206 11.08. - 20.08. 449.00 € 498.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Trubárka sa nachádza v rekreačnej oblasti Kubrica pri Trenčíne. Trubárka je chránená krajinná oblasť nad Kubranskou dolinou.
27 troj- až päť-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. V podkrovnej časti sa nachádza 6 dvoj- až štvor-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Súčasťou areálu je jedáleň, wifi, bufet, vonkajší bazén 10m x 4m, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, trampolína ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN a NM

Názor CKNÁZOR CK

Pre tých ktorí sa nedostali s nami k moru je to najlepšia alternatíva wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, atrakcie: paintball, kin-ball, playstation, bodyzorbing, párty s DJ-om, hostia, animátori, zdravotník, materiál
 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,60 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 15€ výlet do Trenčína a do Laser Arény
za príplatok 20€ autobusový výlet do Volt racing center na elektrické motokáry
za príplatok 50€ autobusový výlet do Aquaparku Senec

 

 

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Pohoďák

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.