TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Pohoďák

Teenagerský letný tábor pre teenagerov

13 - 16.9 rokov

Ponúkame najviac naloženú táborovú pecku pre teenegerov! Minulý rok sa osvedčili luxusné priestory chaty Trubárka na okraji Trenčína a preto jej zostávame verní. Chýbať nebudú ani tradičné workshopy, z ktorých si môžeš vyskladať program podľa seba: paintball, stolný futbal, loptové hry, bodyzorbing, aquagym či ping-pong. A ak nie si zrovna športový typ, je to v pohode, môžeš sa len tak vyvaliť na lehátko, zájsť na film alebo sa vychillovať pri hraní playka či vo vynovenej chillzóne. Samozrejme, nesmie chýbať výlet. Ale pozor! Tento rok máme pre vás dokonca tri výlety. Ak si fanúšikom adrenalínu a rýchlosti, máme pre teba pripravený výlet do Trenčína na motokáry. Ak ťa skôr láka adrenalín v kombinácii s behom a strieľaním, výlet do Laser Arény bude pre teba to pravé. A v neposlednom rade sme si pre teba pripravili výlet do Aquaparku Senec, kde na teba čakajú všakovaké bazény, tobogány, šmýkačky a ďalšie atrakcie. Tak čo!? Už máš zbalené?
Hneď ako zapadne slnko, správni Pohoďáci a Pohoďáčky už vedia, čo nastane. Párty! Aj tento rok na teba čaká párty stan so špičkovou technikou a stage-om stvoreným na tie najbrutálnejšie tanečné kreácie, ale aj na privítanie hudobných hostí. Samozrejme, nesmie chýbať klasická retro oldies párty, takže rozober skrine mame, tatkovi, babke, dedkovi alebo povymetaj sekáče a priprav si retro outfit. Okrem toho bude aj penová párty či hip-hop párty (iba na 1. turnuse) a samozrejme, extrémna záverečná párty, pri ktorej sa Trubárka bude otriasať v základoch. Párty však nie je to jediné, čo sa deje po západe slnka. Dejú sa rôzne záhady a nevysvetliteľné veci a je len na tebe, či ich preskúmaš spolu s ostatnými počas nočnej hry.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
201 03.07. - 10.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
202 10.07. - 17.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
203 17.07. - 24.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
204 24.07. - 31.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
205 31.07. - 07.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
206 07.08. - 14.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
207 14.08. - 23.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Trubárka sa nachádza v rekreačnej oblasti Kubrica pri Trenčíne. Trubárka je chránená krajinná oblasť nad Kubranskou dolinou.
27 troj- až päť-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. V podkrovnej časti sa nachádza 6 dvoj- až štvor-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Súčasťou areálu je jedáleň, wifi, bufet, vonkajší bazén 10m x 4m, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, trampolína ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN a NM

Názor CKNÁZOR CK

Pre tých ktorí sa nedostali s nami k moru je to najlepšia alternatíva wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, atrakcie: paintball, kin-ball, playstation, bodyzorbing, párty s DJ-om, hostia, animátori, zdravotník, materiál
ZĽAVA 25 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

za príplatok 3 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 10€ výlet do Trenčína a do Laser Arény
za príplatok 13€ autobusový výlet do Volt racing center na elektrické motokáry
za príplatok 30€ autobusový výlet do Aquaparku Senec

 

 

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Pohoďák

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.