TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Pohoďák

Teenagerský letný tábor pre teenagerov

13 - 16.9 rokov

Ten správny letný vibe sa spája s našou overenou a nadupanou klasikou - POHOĎÁK-om. Tradične aj toto leto si spoločne užijeme teenagerskú bombu v RZ Prašník. Je to stredisko, ktoré ti ponúka dva bazény, beach volejbal, letné kino či spoločenskú miestnosť so stage-om. Okrem chytania bronzu pri bazéne si môžeš počas workshopov vyskúšať virtuálnu realitu, streliť pár gólov súperovi vo vodnom futbale, vyhrať v paintballe alebo len tak chillovať. Ktoré atrakcie či workshopy si vyskúšaš, necháme na teba. Tvojho tímového ducha si overíme v nových športových a logických hrách. Priprav sa aj na mega NOVINKY! Spoločne si zaflexíme na Hip-Hopke s profi DJ-om. A ak chceš svoje kosti rozhýbať pri iných hudobných žánroch, môžeš sa tešiť na penovú party, zaujímavých hostí či SILENT DISCO. Zapožičiame ti bezdrôtové slúchadlá a ty si vyberieš, ktorý z dvoch žánrov chceš počúvať. Ak zrovna nie si party typ, svoje miesto nájdeš v letnom večernom kine. Za tvoju pozornosť určite stojí aj výlet! Adrenalín ti zdvihne tarzanov skok či 9 metrová hojdačka v Action parku v Čunove. Na nadšencov motokár a rýchlej jazdy čaká 325 metrov dlhá dráha v Piešťanoch. Žltá rodinka, Ružoví panteri, Červené papričky, Čierni puci, Zelené čerešne a Modrá krv - to je šesť tímov, ktoré budú aj tento rok súperiť o slnečníky. Staň sa aj TY ich súčasťou tak, ako stovky teenegerov pred tebou. Poď si to s nami užiť - skvelí animátori, noví priatelia, jedinečný program, zaujímaví hostia a tá najväčšia komunita teenagerov na teba čaká aj toto leto v Prašníku.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
201 04.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
202 11.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
203 18.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
204 25.07. - 01.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
205 01.08. - 08.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
206 08.08. - 15.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

3 až 6-lôžkové účelne zariadené izby (časť s vlastným a časť so spoločným sociálnym zariadením).

Kapacita cca 85 lôžok v A-budove a cca 26 lôžok v B-budove pri bazénoch. 
Drevené chatky s kapacitou 25 lôžok (5 x 5 lôžok) s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Súčasťou areálu vstupná recepcia, veľká jedáleň, poľovnícka terasa, bufet, veľká klubovňa s vlastnou audiovizuálnou technikou, letný amfiteáter, 2 vonkajšie bazény, vnútorný bazén 9m x 4m, ihrisko na plážový volejbal, menšie pieskové ihrisko, veľká trávnatá plocha, ohnisko, stolný tenis … 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT

Názor CKNÁZOR CK

Pre tých ktorí sa nedostali s nami k moru je to najlepšia alternatíva wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, atrakcie: vodný futbal, paintball, kin-ball, bodyzorbing, penové delo, virtuálna realita, geocaching, animátori, zdravotník, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

 

 

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Pohoďák

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.