ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v Taliansku

Doprava aj z iných miest SR !

13 - 17.9 rokov

Čaká vás 17 "P": Pri Príchode Pekný Príliv, Parádny Piesok, Potom Pizza a Pohár Pepsi v Plážovom Pube, Pritom Pestrý Program, Proste Príma Pobyt. Asi takto by znela stručná charakteristika nášho najobľúbenejšieho pobytu pre deti a mládež v Taliansku. Mladí klienti milujú všetko talianske. Plytké a teplé more, talianske pobrežné promenády a pláže plné života a zábavy. Ideálne na strávenie času pri mori sú najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis ... Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavne sem ale jazdíme kvôli nádhernému azúrovému moru. Vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť, vystriete sa na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže. Ale aj v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár novú tvár a ide sa ... ! 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2024

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
311 03.08. - 10.08. VYPREDANÉ
312 10.08. - 17.08. 689.00 €

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Poloha strediska:
Obľúbené prímorské letovisko Lignano Sabbiadoro v oblasti Furlansko-Julské Benátky

Bella Efa Italia Village v Lignano Sabbiadoro (UD) môže privítať až 3000 ľudí v 60-hektárovom borovicovom lese s výhľadom na kilometer súkromnej pláže. Tvorí ho 13 rezidencií s rôznou kapacitou, typmi izieb a službami, čo umožňuje rozširovať ponuku podľa najrozmanitejších potrieb zákazníkov.

Ubytovanie je zabezpečené v 5 - 6 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením na izbe, klimatizáciou, wifi a hygienickými potrebami.
 
Vybavenie strediska:
Krytý bazén, aquapark, jedáleň, športová hala, spoločenská miestnosť, futbalové ihriská, tenis, plážový volejbal, basketbal, wifi, ...


 

StravaSTRAVA

plná penzia s nápojom k jedlu
talianska strava

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z TN 

Nástup možný aj v : NM, PE, TT, BA

.

Názor CKNÁZOR CK

Výborné kolektívy detí a animátorov, jednoducho pohoda ... 

 

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie v 5 - 6 lôžkových izbách, strava - plná penzia s nápojom k jedlu, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, autobusová doprava

CK ODPORÚČA

za príplatok 1,90€/deň komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 35€ autobusový výlet do Benátok (uskutoční sa pri min počte 30 prihlásených, objednáva sa a platí na mieste)

Na zájazde sa môžu zúčastniť len poistení účastníci. Môžete sa poistiť aj individuálne. V takom  prípade odporúčame dôkladne si preštudovať obsah a rozsah poistenia. Doklad (fotokópiu) o poistení je potrebné odovzdať vedúcemu zájazdu.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v Taliansku

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.