TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyGames

9 - 14.9 rokov

Náš najväčší tábor opäť prináša kopu nových workshopov a atrakcií, ktoré si každý deň mixuješ podľa seba. Zarábaj slnečné mince ušami, cibri jemnú motoriku v tvorivých dielňach, absolvuj ľahkú turistiku, natáčaj vlog, športuj, hraj v divadle alebo tancuj. Novinku máme aj pre náročných - otvárame novú Game zónu a naša Chill zóna nadobúda nový chillový rozmer. Teší sa na teba veľký zohratý animačný tím a tebe nezostáva nič iné, ako vziať kamoša či kamošku a pridať sa k nám už na V. ročníku bláznivých hier SunnyGames. Gamesácky jarmok čaká upgrade a novinkou bude aj večerná opekačka. Poznáš niečo zábavnejšie než farebný Color run Tesármi alebo letnú párty s priateľmi plnú UV farieb? Tešiť sa tiež môžeš na nové táborové tance, karneval a výlet plný atrakcií v Action Parku v Čunove.

Tréningy - futbalový, florbalový, basketbalový, volejbalový, tanečný, tenisový, ping – pong, vybíjaná, bedminton

Workshopy - vlogerský, divadelný, športový, tanečný, tvorivé dielne, turistický/eko, chill zóna, sunny rádio

Atrakcie - strelnica, štvorkolka, nafukovacia lezecká stena, nafukovacie kombo, bodyzorbing, kino, NOVÉ - game zóna, NOVÉ - aquazorbing, NOVÉ - obrí hokej, trampolína - NOVÉ

Tesáre sú pripravené na ďalšiu obrovskú dávku detí a tínedžerov, ktorí si vedia naplánovať topkový tábor úplne podľa seba. SunnyGames nepatrí medzi tematické tábory a tak si v ňom každý táborový nadšenec nájde to svoje. Poobedia budú patriť novým bláznivým hrám o mince, v ktorých si tímy zmerajú svoje sily, primetime patrí každodenne Šťastnej hodinke a medzimestským hovorom domov a večer pre vás chystáme zábavné galavečery a pre tých nebojácnych aj nočné hry. Vyspovedaj nášho hosťa, odfoť sa pri novej fotostene, využi náš odkazovač, vyskúšaj všetky atrakcie, uži si bazén, slnko a pohodu a na záver si dopraj zábavu na rozlúčkovej párty s veľkolepým ohňostrojom!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
51 13.07. - 20.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
52 20.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
53 03.08. - 10.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
54 10.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

RS Relax Tesáre vás prichýli v 3,4-lôžkových chatkách bez príslušenstva alebo za príplatok (10 €) v útulnych 4 až 6-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením v hlavnej budove  (v 1.turnuse už len chatky a v 3.turnuse už len hlavná budova za príplatok). Tu sú kapacity obmedzené.

Stredisko sa nachádza 10km od Topoľčian a 3km od obce Tesáre.
K stredisku patrí multifunkčná diskoaréna, vonkajší plavecký bazén 20m x 10m s detským tobogánom, profesionálny tenisový kurt, volejbalové a basketbalové ihrisko s umelou trávou, bežecká dráha, pinpongové stoly, prírodný amfiteáter, ozvučenie areálu, átriové ohnisko s jazierkom.


K stredisku patrí multifunkčná diskoaréna, vonkajší plavecký bazén 20m x 10m s detským tobogánom, profesionálny tenisový kurt, volejbalové a basketbalové ihrisko s umelou trávou, bežecká dráha, pinpongové stoly, prírodný amfiteáter, ozvučenie areálu, átriové ohnisko s jazierkom.

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z Bratislavy

Nástup možný aj v: TT, NR, ZA, PB, PU, Dubnici n.V. a v TN

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program nafukovacieho komba, nafukovacej horolezeckej steny, hostí, materiál.
 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 25€ výlet do Action Parku Čunovo

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyGames

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.