TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyRelax

7 - 14.9 rokov

Slnko, voda, chill, vibe a zábava - toto všetko ti prináša v jednom balíku letný tábor SunnyRELAX! Tento letný oddych spojený so zábavou sa bude konať v nádhernom penzióne Slniečko na Duchonke, kde si užijeme každú sekundu a zároveň vypneme od všedných školských povinností. Pre milovníkov vody a adrenalínu nesmú chýbať vodné bicykle a paddleboardy. Po dni plnom vodných radovánok nás čaká výlet do Aquaparku v Trnave a teda tobogány, bazény a vodné atrakcie, ktoré budú na každom rohu. Taktiež máme pripravenú návštevu Laser arény v Trnave, kde si vyskúšame taktické bitky pod farebnými lúčmi. Kto bude najlepší strelec? To zistíme až priamo na mieste! Počas týždňa si vyskúšame aj bazénovú zábavu, atrakcie ako bodyzorbing a obrí hokej. Tieto aktivity nás určite pobavia a zabezpečia, že si odnesieme domov spomienky na najlepší táborový týždeň vôbec! Hudba, tanec a zábava neodmysliteľne patria k letu a nesmú chýbať ani v tomto letnom tábore, či už pri bazéne v podobe AQUAGYMu alebo na večernej UV párty pod holým nebom, ktoré sa postarajú o tú pravú táborovú žúrku. Tak začni baliť kufre a nezabudni na dobrú náladu, pozitívnu energiu a samozrejme na plavky, žabky a opaľovací krém! Čo viac si v lete priať, hmmm?

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2024

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
71 28.07. - 04.08. 399.00 € 448.00 €
72 04.08. - 11.08. 399.00 € 448.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

v 3,4 - lôžkových izbách (2x5 - lôžkové) s vlastným sociálnym zariadením. Penzión Slniečko sa nachádza v peknom lesnom prostredí len 400m od vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany neďaleko dedinky Prašice.
K penziónu patrí aj vonkajší bazén, jedáleň, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, wifi, bufet, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, plážový volejbal, altánok, trampolína, hojdačky ...                                    

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA 

Nástup možný aj v: TT a PN 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, atrakcie: vodné bicykle, bodyzorbing, paddleboardy, materiál
 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 40€ autobusový výlet do Laser Arény a Aquaparku Trnava

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyRelax

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.