DOVOLENKA PRE RODINY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Rakúsko - Zell am See

Haus Steinbock Lodge

1 - 100.9 rokov

Zjazdovky v ľadovcovej lyžiarskej oblasti na Kitzsteinhorne so 100 % zárukou snehu a zážitkovým centrom Gipfelwelt 3000 s vyhliadkovou plošinou nadchýnajú dovolenkárov 365 dní v roku. Na Schmittenhöhe si v lete rozhodne nenechajte ujsť úžasné turistické chodníky a v zime rôznorodé zjazdovky. Vždy a všade dostanete úchvatný výhľad na hory navyše ako bonus.
Neodmysliteľnou súčasťou leta sú fantastické zážitky, ako je plavba loďou po jazere Zeller See, návšteva sústavy vysokohorských priehrad Kaprun, tiesňavy Sigmunda Thuna či partička golfu na 36-jamkovom ihrisku Leading Golf Course Zell am See-Kaprun. Čerešničkou na torte počas dovolenky v Rakúsku sú prvotriedne predstavenia a podujatia, ktoré sa konajú pravidelne každý týždeň, ako napríklad Magic Lake Show. Po dni nabitom zážitkami si skvelo oddýchnete v TAUERN SPA - jednom z najmodernejších wellness rezortov v Alpách.
ZIMA A LYŽOVANIE
SKI ALPIN CARD = 400 KM ZJAZDOVIEK V RÁMCI NAJLEPŠEJ RAKÚSKEJ PRÉMIOVEJ PONUKY PRE VŠETKÝCH LYŽIAROV
​Lyžiarska sezóna, ktorá trvá od októbra do mája, 100 % záruka snehu na ľadovci, tri prémiové lyžiarske oblasti s viac ako 400 kilometrami zjazdoviek, vyše 120 vlekov a lanoviek a množstvo vynikajúcich wellness ponúk pre váš relax – niet divu, že Zell am See-Kaprun patrí k najlepším strediskám zimných športov v Alpách. Na svoje si tu prídu zdatní lyžiari a freerideri, ako aj fanúšikovia snowboardingu, carvingu či rodiny s deťmi. 
Vďaka 100 % záruke snehu láka nadšených lyžiarov ľadovcová lyžiarska oblasť Kitzsteinhorn už od októbra svojimi tromi snowparkami, superpipe, geniálnym freeridingovým areálom a adrenalínovými zjazdovkami, ako je „Black Mamba“ (so sklonom 63 %). Na Schmittenhöhe sa návštevníci môžu tešiť na perfektné zjazdovky všetkých stupňov náročnosti pre celú rodinu a veľkolepý výhľad na okolité horské štíty. Zimné športové zážitky si v Zell am See-Kaprun vychutnáte aj mimo zjazdoviek, napríklad na skialpinistických túrach, turistike so snežnicami či vynikajúco upravených stopách pre bežky. 
Novinkou je lanovka K-onnection, ktorá vás z centra Kaprunu zavezie priamo do ľadovcovej lyžiarskej oblasti Kitzsteinhorn, a zo strediska Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn vás dopraví nová 10-miestna kabínková lanovka zellamseeXpress do rodinnej lyžiarskej oblasti Schmittenhöhe. Iba jeden združený skipas Ski ALPIN CARD vám otvorí dvere do troch prémiových lyžiarskych oblastí a k nekonečnej zábave na lyžiach v stredisku Skicircus, na Schmittenhöhe v Zell am See a ľadovci Kitzsteinhorn Kaprun!
FASCINUJÚCE LETNÉ ZÁŽITKY
Svet hôr a príroda okolo Zell am See-Kaprun je skutočným rajom pre vašu letnú dovolenku. Od trávnatých vrchov v Pinzgau až po Vysoké Taury majú turisti k dispozícii celkovo asi 400 kilometrov vynikajúco označených chodníkov: môžu sa teda vybrať na prechádzku okolo jazera i náročnú túru na trojtisícovku. Množstvo skvelých zážitkov pre malých i veľkých ponúka priezračné jazero Zeller See: okružné plavby na lodi MS Schmittenhöhe, plávanie či stand-up paddling sú iba niektoré z nich. 
Praktická je nová dopravná karta, s ktorou môžu návštevníci používať všetky verejné dopravné prostriedky v regióne zadarmo – pre ich pohodlie a samozrejme z lásky k prírode. 
CENA: OD 133 € /noc/objekt (13,30€ /os./noc)
V prípade záujmu volajte 0904 465336 alebo 0915 998785 alebo mailujte na
ckusmev@ckusmev.sk

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Lokalita:
Dom sa nachádza v Zell am See v okrese Schüttdorf a je obklopený rodinnými domami. Autobusová zastávka je vzdialená len 260 m. V pešej vzdialenosti je niekoľko reštaurácií vrátane veľmi dobrej čínskej a talianskej. Neďaleké nákupné centrum je vzdialené 450 m a ponúka široký sortiment obchodov s oblečením a veľký supermarket. Tí, ktorí chcú stráviť nejaký čas v nedotknutej prírode pri jazere v našej prírodnej rezervácii, môžu začať svoje prechádzky priamo z domu.
Dom:
Steinbock Lodge je priestranná chata (dvojdom) so 4 veľkými spálňami, 2 kúpeľňami, kuchyňou, obývacou izbou a súkromnou záhradou.
Máte peknú chodbu, ktorá vedie naľavo do kuchyne a napravo do obývačky. Kuchyňa je plne vybavená sporákom, rúrou, umývačkou riadu a pekným jedálenským stolom. Obývacia izba je vybavená pohodlnou pohovkou a TV. Prvá kúpeľňa je tiež na prízemí a ponúka vaňu, WC, umývadlo a práčku.
Na poschodí na prvom poschodí sú 2 spálne a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na druhom poschodí máte ďalšie 2 spálne, obe s manželskou posteľou.
Máme parkovisko pre 3 autá, krásnu záhradu s grilom a letný domček na uskladnenie bicyklov v lete alebo lyží v zime.
Doplnky:
Bezplatné parkovanie pre 3 autá, 1 parkovacie miesto je kryté
Bezplatné a silné WiFi
Práčka zdarma na použitie
Obliečky a uteráky sú v cene

StravaSTRAVA

Vo vlastnej réžii vo vybavenej kuchyni alebo v okolitých gastrozariadeniach.

DopravaDOPRAVA

Keďže dovolenkový región Zell am See-Kaprun sa nachádza nielen v srdci Rakúska, ale aj v srdci Európy, je cesta k nám rýchla a jednoduchá. Najlepšie, najjednoduchšie a najlacnejšie je to autom po špičkovej dianičnej sieti. Až do cieľa Vás spoľahlivo dovedie pán Google. Z Bratislavy sa dostanete do Kaprunu cca za 5 hodín aj keď sa budete cestou kochať :)
 

 

Názor CKNÁZOR CK

Okrem prirodzených krás opisovaného regiónu je nezanedbateľná dostupnosť. V dnešnej divokej dobe keď sa dejú veci o ktorých sme donedávna vedeli len z filmov, nech sa by s dialo čkoľvek, sadnete do auta a za 5 hodín ste doma.
Okrem toho Rakúsku vládne poriadok a čistota a veci tu fungujú ...
Pre dospelých aj pre deti je na každom kroku atrakcii od výmyslu sveta. Keby ste mali problém sa zorientovať, ochotne Vám poradí a kľudne aj zostaví celý program na mieru a za výhodné cenu naša ozaj špičková delegátka (v slovenskom jazyku).

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Rakúsko - Zell am See

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.