TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

KravMagaCamp

fakt nadupaný program

8 - 16.9 rokov

Poď sa s nami učiť KRAV MAGA! Už po štvrtýkrát je tu opäť niečo bombové, čo nikde inde nenájdete. Priamo v lone krásnej hornooravskej prírody na vás čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíľ s unikátnym sebaobranným systémom. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, sídlo je v Izraeli. Osvojiť si tento bojový štýl môže naozaj každý, vrátane detí a juniorov. Je jednoduchý a účinný, pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíme sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Vypestujeme si zdravé sebavedomie a fyzickú zdatnosť pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Okrem tréningov KM sa zoznámime s naozajstnou agrofarmou, kde ochutnáme čerstvé syry, oštiepky a iné dobroty, dokonca sa naučíme tajomstvo výroby oravských korbáčikov a syrových nití. Vyskúšame aj airsoftový parkour i taktické streľby a ak máš doma vlastnú airsoftovú zbraň - sem s ňou, dostane určite zabrať! Mólo Vodného záchranného systému na priehrade bude miestom, kde sa naučíme viazať základné vodácke uzly, dozvieme sa, o čom je práca vodného záchranára, podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeme brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“ člne. Medzitým pôjdeme na ranč, kde si skúsime jazdu na koni. Večer pri ohni si niečo opečieme, v hasičskej štafete preveríme silu tímov, povegetíme s parťákmi, trsneme na didžine, strávime čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo sa na večerných workshopoch dozvieme niečo nové o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a tiež o tom, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Novinkou je paddleboard + vodné športy pod dohľadom inštruktorov. Bude to hustejšie ako minulý rok, vidíme sa na Orave!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2024

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 14.07. - 21.07. 369.00 € 448.00 €
132 21.07. - 28.07. 369.00 € 448.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2,3,4,5 - lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Agropenzión AB sa nachádza v hornooravskej hraničnej obci Novoť, je umiestnený na konci obce v okúzľujúcej prírode.
Súčasľou areálu sú: bufet, spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, vonkajší mobilný bazén, altánky s ohniskom, ihrisko na basketbal, ……

StravaSTRAVA

plná penzia + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a PN, TN, PB a ZA

Názor CKNÁZOR CK

Nenormálne nadupaný program. Tu deti môžu zažiť to, čo níkde inde.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, certifikovaní inštruktori,návšteva agrofarmy spojená s ochutnávkou syrových výrobkov, viazanie základných uzlov, základy prvej pomoci, biliard, stolný tenis, stolný futbal, jazda na koni, blok s Dobrovoľným hasičským zborom, 1 - 2 tréningové jednotky Krav Maga denne, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 20€ autobusový výlet na Oravskú priehradu s plavbou na výletnej lodi, s jazdou v záchrannom člne a jazda úvraťovou železničkou v Oravskej Lesnej
za príplatok 20€ airsoft (parkour a taktické streľby)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

KravMagaCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.