TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

KravMagaCamp

fakt nadupaný program

8 - 16.9 rokov

Už po tretíkrát je tu niečo výnimočné a bombové, čo nikde inde nenájdeš! Priamo v lone krásnej hornooravskej prírody na teba čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Že nevieš, čo to je? Nevadí, my ťa to naučíme. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, sídlo má v Izraeli. Osvojiť si ho môže naozaj každý, vrátane detí a juniorov. Je jednoduchý a účinný, pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíš sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Zvýšiš si sebavedomie a fyzickú zdatnosť. A to všetko samozrejme pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Okrem tréningov KM sa zoznámiš, ako funguje naozajstná agrofarma, kde ochutnáš čerstvé syry, oštiepky a iné dobroty. Ukážeš nám, ako šikovne vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou ťa preverí.. A ak máš 12+, čaká ťa ešte viac chvíľ s airsoftom. A ak máš vlastnú airsoftovú zbraň - sem s ňou, dostane určite zabrať! Chceš chill? V tom prípade vonkajší bazén a okolie určite splní tvoje chill chúťky. Prevezieme sa spolu na lodi po oravskej priehrade a aj lesnou úvraťovou železnicou, čo je fakt skvelé! Mólo Vodného záchranného systému na priehrade bude miestom, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly, dozvieš sa o čom je práca vodného záchranára, podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovom“ člne. Medzitým pôjdeme na ranč, kde si skúsiš jazdu na koni. No a večer pri ohni niečo  opečieme a hlasivkám sa medze klásť nebudú! A v hasičskej štafete preveríme silu tvojho tímu. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na didžine alebo tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami na večerných workshopoch. A ani tu nekončíme! Je toho oveľa viac, najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť veciam, ktoré dnešná doba prináša.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023 (ZĽAVA DO 31.03.2023)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 09.07. - 16.07. 349.00 € 314.00 € 419.00 € 384.00 €
132 16.07. - 23.07. 349.00 € 314.00 € 419.00 € 384.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Súčasľou areálu sú: tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi,  …

StravaSTRAVA

plná penzia + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a PN, TN, PB a ZA

Názor CKNÁZOR CK

Nenormálne nadupaný program. Tu deti môžu zažiť to, čo níkde inde.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, certifikovaní inštruktori,návšteva agrofarmy spojená s ochutnávkou syrových výrobkov, viazanie základných uzlov, základy prvej pomoci, biliard, stolný tenis, stolný futbal, jazda na koni, blok s Dobrovoľným hasičským zborom, 1 - 2 tréningové jednotky Krav Maga denne, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 20€ autobusový výlet na Oravskú priehradu s plavbou na výletnej lodi, s jazdou v záchrannom člne a jazda úvraťovou železničkou v Oravskej Lesnej
za príplatok 20€ airsoft (parkour a taktické streľby)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

KravMagaCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku..Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.