TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

NOVINKA ! KravMagaCamp

fakt nadupaný program

7 - 16.9 rokov

Bomberky, Bomberi a Nindžovia! Kto nezažil, nepochopí a kto zažil, nezabudne! Vymeň hry na PC a mobiloch za pohyb hrou a príď sa presvedčiť, že aj Ty na to máš. Po minulom roku je tu opäť niečo, čo nikde inde nenájdeš! Priamo na brehu Oravskej priehrady, v lone krásnej prírody na Teba čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a práve vznikol u nás na Slovensku, sídlo je v Izraeli. Osvojiť si ho môže naozaj každý, vrátane detí a juniorov. Je jednoduchý a účinný, pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíš sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku, alebo šikany. Zvýšiš si sebavedomie a fyzickú zdatnosť! Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Že málo? OK … okrem tréningov KM sa Nindžovia  naučia prácu a zručnosť so samurajskými hviezdicami, ponoríme sa do amazonských pralesov, kde indiáni dodnes lovia fúkačkou. V lese sa naučíš ako prežiť a zakladať oheň pomocou toho, čo máš práve po ruke. Proste reálny SURVIVAL! Stále málo? Ukáž, ako husto vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou Ti dá odpoveď. A ak máš vlastnú airsoftovú zbraň - sem s ňou, dostane určite zabrať! Streľba z kuše? Ak máš 10+ no problem! Chceš chill? V tom prípade bazén Slanického dvora určite splní tvoje chill chúťky. Vedľa je mólo Vodného záchranného systému, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly, dozvieš sa o čom je práca vodného záchranára, podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovom“ člne. Medzitým pôjdeme na naozajstný ranč, kde si skúsiš jazdu na koni. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na didžine, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo byť na večerných workshopoch s prednáškami a info o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a taktiež názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného, alebo viacerých útočníkov a ... a ... nejaké to prekvapko si necháme, keď prídeš. Tu nekončíme! Je toho oveľa viac, ale najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť aj veciam, ktoré dnešná doba prináša. Takže už žiadne výhovorky a vidíme sa na Orave! A bude hustejšie ako minulý rok, to si píš!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 10.07. - 17.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
132 17.07. - 24.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Súčasľou areálu sú: tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi,  …

StravaSTRAVA

plná penzia + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a PN, TN, PB a ZA

Názor CKNÁZOR CK

Nenormálne nadupaný program. Tu deti môžu zažiť to, čo níkde inde.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, program, materiál, certifikovaní inštruktori, streľba z kuše, indiánska fúkačka, samurajské hviezdice, SURVIVAL - prežitie v lese, jazda na záchrannom člne, základy prvej pomoci, viazanie základných uzlov, kúpanie v bazéne v penzióne Slanický dvor, biliard, stolný tenis, 1 - 2 tréningové jednotky Krav Maga denne, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
ZĽAVA 25 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 10€ plavba loďou po Oravskej priehrade a jazda na koni na ranči u Edyho
za príplatok 15€ airsoft (parkour a taktické streľby)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

NOVINKA ! KravMagaCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.