TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

KravMagaCamp

fakt nadupaný program

8 - 16.9 rokov

Už po tretíkrát je tu niečo výnimočné a bombové, čo nikde inde nenájdeš! Priamo v lone krásnej hornooravskej prírody na teba čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Že nevieš, čo to je? Nevadí, my ťa to naučíme. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, sídlo má v Izraeli. Osvojiť si ho môže naozaj každý, vrátane detí a juniorov. Je jednoduchý a účinný, pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíš sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Zvýšiš si sebavedomie a fyzickú zdatnosť. A to všetko samozrejme pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Okrem tréningov KM sa zoznámiš, ako funguje naozajstná agrofarma, kde ochutnáš čerstvé syry, oštiepky a iné dobroty. Ukážeš nám, ako šikovne vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou ťa preverí.. A ak máš 12+, čaká ťa ešte viac chvíľ s airsoftom. A ak máš vlastnú airsoftovú zbraň - sem s ňou, dostane určite zabrať! Chceš chill? V tom prípade vonkajší bazén a okolie určite splní tvoje chill chúťky. Prevezieme sa spolu na lodi po oravskej priehrade a aj lesnou úvraťovou železnicou, čo je fakt skvelé! Mólo Vodného záchranného systému na priehrade bude miestom, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly, dozvieš sa o čom je práca vodného záchranára, podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovom“ člne. Medzitým pôjdeme na ranč, kde si skúsiš jazdu na koni. No a večer pri ohni niečo  opečieme a hlasivkám sa medze klásť nebudú! A v hasičskej štafete preveríme silu tvojho tímu. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na didžine alebo tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami na večerných workshopoch. A ani tu nekončíme! Je toho oveľa viac, najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť veciam, ktoré dnešná doba prináša.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 09.07. - 16.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
132 16.07. - 23.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2,3,4,5 - lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Agropenzión AB sa nachádza v hornooravskej hraničnej obci Novoť, je umiestnený na konci obce v okúzľujúcej prírode.
Súčasľou areálu sú: bufet, spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, vonkajší mobilný bazén, altánky s ohniskom, ihrisko na basketbal, ……

StravaSTRAVA

plná penzia + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a PN, TN, PB a ZA

Názor CKNÁZOR CK

Nenormálne nadupaný program. Tu deti môžu zažiť to, čo níkde inde.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, certifikovaní inštruktori,návšteva agrofarmy spojená s ochutnávkou syrových výrobkov, viazanie základných uzlov, základy prvej pomoci, biliard, stolný tenis, stolný futbal, jazda na koni, blok s Dobrovoľným hasičským zborom, 1 - 2 tréningové jednotky Krav Maga denne, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 20€ autobusový výlet na Oravskú priehradu s plavbou na výletnej lodi, s jazdou v záchrannom člne a jazda úvraťovou železničkou v Oravskej Lesnej
za príplatok 20€ airsoft (parkour a taktické streľby)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

KravMagaCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.