TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

NOVINKA ! KravMagaCamp

... alebo from Zero to Hero

7 - 14.9 rokov

Zaži niečo, na čo nikdy nezabudneš! Ponúkame ti dni strávené v prekrásnom prostredí - na brehu Oravskej priehrady - plné zábavy, rôznych súťaží a neopakovateľných zážitkov. Budeme sa hlavne venovať pohybu. Zábavnou formou sa naučíš základné techniky Krav Maga. Je to jednoduchý a účinný systém sebaobrany. Naučíš sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej. Tiež ako sa vedieť brániť, ako sa zachovať v krízových situáciách, či pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Naučíš sa tímovo spolupracovať, mať rešpekt a úctu, čeliť veciam, ktoré dnešná doba prináša. Zvýšiš si sebavedomie a fyzickú zdatnosť. Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. A to nie je všetko! Okrem tréningov KM sa “Nindžovia” naučia narábať so samurajskými hviezdicami, strieľať z kuše a aj s airsoftovou zbraňou v airsoftovom parkouri s vymakanou elektronickou strelnicou. V lese sa naučíš ako prežiť a zakladať oheň pomocou toho, čo máš práve po ruke. No a bazén Slanického dvora určite splní tvoje chill chúťky. Môžeš teda vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na párty, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo byť na večerných workshopoch o KM a taktiež na názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“ člne. Nejaké to prekvapko si nateraz necháme, dozvieš sa ho, až keď prídeš. Takže už žiadne výhovorky, vidíme sa na Orave!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2021

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 11.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
132 18.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Súčasľou areálu sú: tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi,  …

StravaSTRAVA

plná penzia + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a PN, TN, PB a ZA

Názor CKNÁZOR CK

Jedná sa o ojedinelý, jedinečný a zároveň jediný tábor tohoto druhu na Slovensku. Tu deti zažijú to, čo níkde inde.a preto by bola veľka chyba neprihlásiť sa.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, program, materiál, certifikovaní inštruktori, airsoft, streľba z kuše, jazda na záchrannom člne, výlet loďou po Oravskej priehrade, kúpanie v bazéne v penzióne Slanický dvor, biliard, stolný tenis, ceny do súťaží

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,89€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

NOVINKA ! KravMagaCamp

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - stále
Utorok home office - stále
Streda home office - stále
Štvrtok home office - stále
Piatok home office - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.