TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor v sedle

Jazdecký kurz - Ranč na Striebornom jazere

8 - 15.9 rokov

Ak si milovník zvierat, prírody, miluješ jazdu na koni alebo si ju chceš prvýkrát vyskúšať, tak poď aj ty s nami prežiť neopakovateľný týždeň na jednom z najkrajších westernových rančov na Slovensku. Čakajú ťa tu jazdiarne v krásnom prostredí, zaujímavé dobrodružstvá so skúsenými inštruktormi, tiež sa dozvieš to najpodstatnejšie o ranči a koňoch. Toto v jednom balíku ponúka Ranč na Striebornom jazere neďaleko mesta Galanta. Okrem jazdenia na koni sa budeme aj starať o štvornohé tátoše, učiť sa bezpečne s nimi zaobchádzať a kŕmiť ich, ale budeme aj stajne čistiť. V pláne máme množstvo športu a zábavy vrátane tímových súťaží, opekačku, diskotéky, táborové tance a mnoho iných letných aktivít.  Zaslúžený relax a oddych po náročných dňoch nájdeme v aqauparku v Trnave, kde sa poriadne vyšantíme a vytobogánujeme. Tak dlho nerozmýšľaj a poď s nami na ranč plný pohody, fantastických animátorov a skvelých letných zážitkov! Nenechaj si to ujsť!

Organizátor si vyhradzuje právo na úpravu programu v závislosti od poveternostných podmienok (extréme teplo, dlhodobý dážď, silný vietor ) v záujme bezpečnosti a ochrany zdravia účastníkov.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023 (ZĽAVA DO 31.03.2023)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
121 02.07. - 08.07. 419.00 € 384.00 € -
122 09.07. - 15.07. 419.00 € 384.00 € -
123 16.07. - 22.07. 419.00 € 384.00 € -
124 23.07. - 29.07. 419.00 € 384.00 € -
125 30.07. - 05.08. 419.00 € 384.00 € -
126 06.08. - 12.08. 419.00 € 384.00 € -

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8 hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68 km od Bratislavy (25 km od Trnavy, 40 km z Nitry a 100 km od Trenčína) ponúka ubytovanie v hlavnej budove s 3,4,5 - lôžkovými izbami, wc, sprchy spoločné.
Kapacita: 40 účastníkov
Súčasťou areálu sú dve nádherné jazerá, vonkajšie a kryté jazdiarne, stajne s cca 40 koňmi, útulné ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, drevené ihrisko, 8 m vysoká vyhliadková veža, ohniská, športoviská, trampolína, lezecká pyramída

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Má to štýl ... wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava + pitný režim, animátori na bohatý športový a zábavný program, zdravotník, materiálno - technické vybavenie na šport a kreatívnu tvorbu, základný jazdecký výcvik (1x info o výstroji, o práci s koňmi + 3x jazda na koni), denná starostlivosť o kone, inštruktori, jazdecké prilby, profesionálne jazdiarne, prednáška o chove koní a pretekaní na nich, o ranči, o výstroji, ceny do súťaží.
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 30€ autobusový výlet do Aquaparku Trnava

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor v sedle

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku..Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.