TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Na ranč, na kone

Jazdecký kurz - Ranč na Striebornom jazere

8 - 15.9 rokov

Chceš v lete prežiť neopakovateľný týždeň na jednom z najkrajších westernových rančov na Slovensku? Zažiť krásnu prírodu, kone, plno dobrodružstiev? Miluješ jazdu na koni, alebo si ju chceš po prvýkrát vyskúšať? Chceš sa dozvedieť všetko o ranči a koňoch? Nech sa páči ! Ranč na Striebornom jazere ponúka nádherné kone, skúsených inštruktorov, jazdiarne, jazerá plné rýb. Majiteľ ranča a úspešný jazdec porozpráva o ranči, pretekoch, chove včiel. Renomovaný rybár Miloš Švihorík prezradí niečo o sebe, o zaujímavom pohľade na svet. Zahráme si Tajomstvo veže - súboj tímov plný indícií, adrenalínu, originálnych hier a športov. Čakajú nás kreatívne dielne, táborák, opekačka, disco, autobusový výlet s kúpaním v Relax Aqua centre Trnava. Ak budeš mať chuť, môžeš si vypočuť prednášky o rybách, vyskúšať základy rybolovu, člnkovanie a nachystali sme aj veľa noviniek ...

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
121 30.06. - 06.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
122 07.07. - 13.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
123 14.07. - 20.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
124 21.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
125 28.07. - 03.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
126 04.08. - 10.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
127 11.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
128 18.08. - 23.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8 hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68 km od Bratislavy (25 km od Trnavy, 40 km z Nitry a 100 km od Trenčína) ponúka ubytovanie v hlavnej budove s 3,4,5 - lôžkovými izbami, wc, sprchy spoločné.
Kapacita: 40 účastníkov
Súčasťou areálu sú dve nádherné jazerá, útulné štýlové ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, minizoo, drevené ihrisko, 8m vysoká vyhliadková veža, ohniská, športoviská.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT

Názor CKNÁZOR CK

Má to štýl ... wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, jazdecký kurz pre začiatočníkov a pokročilých v rozsahu (1 x informácie o výstroji, práci s koňmi+ 3 x jazda na koni), denná starostlivosť o kone, certifikovaní inštruktori, jazdecké priľby, profesionálne jazdiarne, besedy o chove koní, pretekaní na koňoch, návšteva včelína s ochutnávkou medu, základy rybolovu, člnkovania, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, autobusový výlet na kúpalisko v okolí

Organizátor tábora je občianske združenie Fatralandia
 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Na ranč, na kone

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.