BLOG CK ÚSMEV

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Čo bude s tým Londýnom ?

Čo bude s tým Londýnom, ide sa alebo čo ?

Raz sa tam strieľa, inokedy auto vrazí do ľudí, potom horí vežiak, odchádzajú z EÚ, stále tam prší a na raňajky fazuľa a pečená slanina. Uff, kam to vlastne ideme ? Fazuľu prežijeme, pred dažďom nás ochráni dáždnik a čo s tým ostatným ?
Čo sa tam deje ?
Veľmi zjednodušene povedané, vlády niektorých štátov nas...li  ľudí z niektorých iných štátov, ktorí zase.... atď. No a tí im to vracajú, mstia sa. Policajti možno rovnako ako tí naši radšej na cestách merajú rýchlosť akoby chránili občanov v uliciach a pomáhali im a aj preto ten rachot.
Naša vláda má našťastie plné ruky práce s nasie...ním vlastných občanov, preto sa do iných až tak veľmi nemieša a preto je tu relatívne bezpečne. My ale ideme do Anglicka, do Londýna, kde sú tí nahnevaní momentálne najaktívnejší. Treba si uvedomiť, že pravdepodobnosť, že sa staneme súčasťou útoku nie je o nič väčšia ako že vás pred domom zrazí auto. Ďalším faktom je, že do Londýna nejdeme spáchať samovraždu.
Čo s tým vieme spraviť ?
Pohybujeme sa hlavne vlastným autobusom, nemotáme sa príliš v metre, nezúčastňujeme sa masových podujatí. Nepohybujeme sa v centre a vo štvrtiach kde bývame, by nás ani Ladin nenašiel. Strážime si deti aby sa vyhli provokáciam, máme skúsenú spievodkyňu aj vodičov. To je všetko čo vieme spraviť a spravíme.
Určite v pohode ?
Ak niekto čaká alebo chce záruky, tie mu nedáme rovnako ako vám nikto nedá záruku že nespadne lietadlo v ktorom práve sedíte alebo cestou do práce do Vás nevrazí kamión. Preto kto sa bojí, nech radšej nevychádza z bytu ani z domu. Ale aj tam môže napr. vyskratovať zásuvka a ....
Prečo do Londýna ?
Nepoznám žiadneho Angličana ktorý by túžil naučiť sa našu ľúbozvučnú aj keď trochu komplikovanú slovenčinu s dvomi "i/y", strieškou nad "o", dvomi bodkami nad "a" a inými jazykovými nezmyslamii a žiaľ po tom netúži ani zvyšok sveta. Rovnako nepoznám veľa Angličanov ktorí by túžili žiť a pracovat na Slovensku. Preto chodíme do Anglicka, učíme sa tam anglicky a šírime lásku a mier heart
Takže ?
Treba sa v zahraničí správať slušne a disciplinovane, nerobiť hlúposti, mať pozitívne myslenie a cestovať s úsmevom s Úsmevom wink
 

Reakcie

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.