BLOG CK ÚSMEV

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Šťastné a veselé Vianoce

My v cestovke máme radi dva dátumy : 31.august a 24.december. Ten prvý dátum preto, že deťom síce prázdniny končia, ale nám začínajú  a ten druhý dátum preto, že sú Vianoce a Vianoce má rád každý. Síce my veľkáči už máme pod stromčekom toho čím ďalej menej, ale zase sa vieme z chuti najesť šalátu a kapra a bez hanby aspoň 2-3 dni nerobiť vôbec nič len civieť na sladké romantické filmy o vianočnej láske. Trochu sci-fi ale milé a aj to niekedy treba.
Vy naše milé deti, ak vás už nebaví 35-ty krát pozerať Schreka pozrite si našu ponuku a aj v našej hnusne blatovej, ufučanej Bratislave si môžete na chvíľku zasnívať o lete. Nie, nemusíte hneď bežať za rodičmi s ukazovákom na konkrétnom termíne a cene. Nekazte im Vianoce, stáli ich už dosť (nervov aj peňazí), počkajte a ten čas príde. Prídu naše-táborové Vianoce. Sami tu chvíľu určite spoznáte.
Zatiaľ dolaďujte známky v škole, upratujte si izbu, poslúchajte rodičov, pomáhajte im a možno že potom tie táborové Vianoce prídu skôr a budú o to štedrejšie. Upratovať, učiť sa ....
Ja viem, blbé ale funguje to yes
(väčšinouwink)

Reakcie

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.