BLOG CK ÚSMEV

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Šťastné a veselé Vianoce

My v cestovke máme radi dva dátumy : 31.august a 24.december. Ten prvý dátum preto, že deťom síce prázdniny končia, ale nám začínajú  a ten druhý dátum preto, že sú Vianoce a Vianoce má rád každý. Síce my veľkáči už máme pod stromčekom toho čím ďalej menej, ale zase sa vieme z chuti najesť šalátu a kapra a bez hanby aspoň 2-3 dni nerobiť vôbec nič len civieť na sladké romantické filmy o vianočnej láske. Trochu sci-fi ale milé a aj to niekedy treba.
Vy naše milé deti, ak vás už nebaví 35-ty krát pozerať Schreka pozrite si našu ponuku a aj v našej hnusne blatovej, ufučanej Bratislave si môžete na chvíľku zasnívať o lete. Nie, nemusíte hneď bežať za rodičmi s ukazovákom na konkrétnom termíne a cene. Nekazte im Vianoce, stáli ich už dosť (nervov aj peňazí), počkajte a ten čas príde. Prídu naše-táborové Vianoce. Sami tu chvíľu určite spoznáte.
Zatiaľ dolaďujte známky v škole, upratujte si izbu, poslúchajte rodičov, pomáhajte im a možno že potom tie táborové Vianoce prídu skôr a budú o to štedrejšie. Upratovať, učiť sa ....
Ja viem, blbé ale funguje to yes
(väčšinouwink)

Reakcie

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.