BLOG CK ÚSMEV

ZOBRAZIŤ TÁBORY

U "divochov" z Turca nikdy nevieš ...

Počas svojej práce človek zažije ozaj všetko hlavne keď podniká. Boj s veternými mlynmi, rozumej štátnymi orgánmi. Dočká sa škrabnutého auta, či sekundového lepidla v zámkoch kancelárie od závistlivcov a hlupákov v jednej osobe, nepríjemných zákazníkov a samozrejme musí rátať aj s konkurenciou. Aj tá môže byť korektná a znesiteľná, prichádzajúca s vlastnými nápadmi a projektami. Ale môžete sa stretnúť aj so zamindrákovanými  ale zato sebavedomými a ešte nezrelými „géniami“ z Martina, so svahilsky znejúcim názvom.  Ako to teda robia martinskí "svahilci"? Do každého názvu tábora sa dá aspoň jedno anglické slovo, nech je to „in“, zopár sa ich hodí aj do textov a ostatné sa odkopíruje od konkurencie. Aké jednoduché. A úbohé zaroveň. Aby nebolo tej začiatočníckej drzosti a arogancie málo, zhruba každý druhý rok na vás poštvú právnika ktorému tiež ambície zatemňujú mozog s tým, že vy ktorí ste na trhu o cca 15 rokov dlhšie, ich vraj kopírujete a kradnete ich duševné vlastníctvo. Ako sa dá ukradnúť niečo čo neexistuje ? Podľa nich sme asi 15 rokov čakali než vychodia školy a začnú, aby sme vedeli ako to máme robiť.laugh Ľudská hlúposť vie byť bezhraničná a oni sú ozaj blbci ! Človek by sa aj zasmial keby to nebolo také smutné. Keď sme sa raz pokúsili o kontakt s nimi, jeden „svahilec“ druhému kričí aby sa s vami nebavil a zložil Vám telefón. Nuž nečudujme sa, v Afrike je to drsné, len nechápem ako sa takáto primitívna kultúra dostala takmer až do stredu Slovenska.
Africké kmene sú stále pomerne primitívne aj keď napr. oblečenie a mobily tam už došli a asi sa tam dostal už aj internet a Adwords reklama, keďže si najnovšie dokážu zaplatiť reklamu viažucu sa na názov vašej firmy a následne títo arogantní tupci z toho obvinia oni vás. Úbohosť a bezmocnosť má rôzne podoby. Nechajme sa prekvapiť čo ešte primitívnejšie týchto „svahilcov“ z Martina napadne. Oni totiž nemajú chuť čakať a pomaly sa predierať poctivými malými krôčkami, oni sa chcú rôznymi špinavosťami a podrazmi dostať hneď tam kam sa iní poctivou a korektnou prácou dopracovali za dve desaťročia. Možno sa do ich africkej kultúry dostala aj indická karma a preto ich upozorňujem: Pozor fešáci, "Karma je zdarma!" devil

Reakcie

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.